Veilingnr.: 2026 Shaw & Fisher Sheffield tinnen theepot

Winnend Bod: 12,00

Antieke tinnen theepot van Shaw & Fisher , Sheffield, houten handvat en knop. Gedateerd 1933 en gemerkt met de nrs. 22 en 6.

De lengte is 32cm, hoogte 17cm en de diameter is 18cm.

Hoogste bieder is: Brittovt

2016-11-13 15:47:433,00sneeuwwit