Veilingnr.: 2028 Boertje van Buuten

Winnend Bod: 15,00

Brons beeldje van een boer die schoven maakt met zijn sikkel en haak.  19cm hoog en gemerkt met CE have.

Hoogste bieder is: rob

2016-11-12 11:39:091,00sneeuwwit