Veilingnr.: 2033 Art-deco Klokkenstel

Winnend Bod: 24,00

Art-deco klokkenstel , origineel uurwerkje loopt, wijzerplaats is wat verkleurd rechts onderin. Aardewerk is helemaal gaaf maar heeft craquele. De vazen zijn gemerkt met het nr. 861.

Hoogste bieder is: andre