Veilingnr.: 2058 Keramiek vaas van Mosa Maastricht

Winnend Bod: 7,00

Mooie antieke vaas van Mosa Maastricht, 22cm. Prachtig bloemmotief en helemaal gaaf. Heeft wel wat craquelé in het glazuur maar geen verkleuringen.

Hoogste bieder is: Tecla