Veilingnr.: 2131 “Zonnige toekomst”, beeldje van Corry Ammerlaan

Winnend Bod: 38,50

Prachtig beeldje van Corry Ammerlaan- van Niekerk, gesigneerd met CAN en uitgegeven door Artihove. Het beeldje staat voor een zonnige toekomst , blijheid in alles wat we doen, thuis en in de werksfeer. Console is 8 cm en het beeldje meet 20 cm. In originele verpakking.

Hoogste bieder is: Hennietrouw