Veilingnr.: 2143 Ballerina van Schaubach Kunst.

Winnend Bod: 27,00

Prachtig porseleinen beeldje van het merk Schaubach Kunst.
Gemaakt tussen 1926 en 1953 in Duitsland.
Het beeld is in goede staat en heeft geen beschadigingen. 15cm x 12cm.

Hoogste bieder is: