Veilingnr.: 2194 Ets aquatint van Michael Jepkes

Winnend Bod: 11,00

Michael Jepkes ( Amsterdam 1938 ) heeft zijn opleiding genoten aan de Academie voor Beeldende Vorming in Tilburg. Hij heeft daar les gehad van o.a. Nico Molenkamp en Ru van Rossem. De aandacht voor grafiek is bij hem altijd aanwezig geweest en door docent Maarten Krabbé gestimuleerd met allerlei technische experimenten. Aanvankelijk maakte hij lino’s en monotypes, maar vanaf begin jaren ’70 vrijwel uitsluitend etsen, waarin hij verschillende technieken (droge naald, aquatint, gravure of mezzotint) in één prent combineert. Ets aquatint oplage 826/875, eigen druk, ingelijst 1992 (30,5 cm x 40,5 cm )en zonder lijst en passe partout meet hij (23,5 cm x 32,5 cm) . Verkeert in uitstekende staat.

Hoogste bieder is: Liza