Veilingnr.: 2218 Verzilverde theeset

Winnend Bod: 9,00

Decoratieve theeset voor een brocante inrichting of voor gebruik. Hij is deels gepoets om de onderlaag te laten zien, waarschijnlijk plated, de theepot is gemerkt met de letter K.

Hoogste bieder is: truus