Veilingnr.: 2221 Schilderijtje met ingelegd hout

Winnend Bod: 11,00

Schilderijtje met ingelegd hout, voorstelling is een 17de Eeuws tafereel van een man en vrouw aan de schaaktafel. En de vrouw is aan zet!

Hoogste bieder is: Miriam