Veilingnr.: 2229 Schilderij Peter Bosman

Winnend Bod: 52,00

Prachtig geschilderd landschap , olie op doek , een schilderij van Peter Bosman , afmeting 83 cm x 84 cm incl. de mooie vergulde lijst.

Hoogste bieder is: Miriam