Veilingnr.: 2244 Olielamp Ideal Brenner 20

Winnend Bod: 14,00

Olielamp Ideal Brenner 20, met keramiek buitenkant en glazen reservoir  , originele brander met gaas. Beschadiging aan de vergulde voet verder in een prima staat. Hij is 53cm hoog.

Hoogste bieder is: rob