Veilingnr.: 2256 Let op!! ……Deze veiling verloopt op WOENSDAG 3 MEI ……!!!! Aquarel van boerin en kippen

Winnend Bod: 26,00

Aquarel van een boerin die haar kippen gaat voeren. De signatuur is onleesbaar. Een leuke voorstelling voor een mooi plekje in huis. 40 cm x 52 cm. Waarschijnlijk jaren ’30 vorige eeuw.

Hoogste bieder is: PB