Veilingnr.: 2263 Blikken trommel DBF.

Winnend Bod: 10,00

Groot scharnierblik met slotje met een 17de eeuwse afbeelding van een koets met paarden. De maat is 42 cm x 30 cm x 12,5 cm

Zeer mooi goudkleurig blik van de Belgische DBF.

Hoogste bieder is: Annabel