Veilingnr.: 2255 Let op!! ……Deze veiling verloopt op WOENSDAG 3 MEI ……!!!! Aquarel van F. M. de Korne

Winnend Bod: 24,00

F.M. de Korne heeft een prachtige aquarel gemaakt van een landhuis aan een riviertje. De afmetingen zijn 85 cm x 75 cm.

Hoogste bieder is: Galgo espanol