Veilingnr.: 2096 Verzilverd bestek van Sola (100)

Winnend Bod: 39,50

Prachtig bestek, verzilverd van Sola exclusief ( 100).

2 juslepels,
2 groentelepels,
8 kleine lepels,
8 grote lepels,
8 kleine vorken,
8 grote vorken,
7 kleine messen,
8 grote messen.
Het bestek is natuurlijk 2de hands maar heeft weinig beschadigingen.

Hoogste bieder is: Jacob